Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять

У 2021 році годинник життя відраховує 35 років від дня Чорнобильської катастрофи. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

До Дня пам’яті жертв Чорнобильської трагедії членами учнівського самоврядуванням  «МАКСИМУМ» проведено радіолінійку «Чорнобиль немає минулого часу», в ході якої учасники освітнього процесу дізналися хронологію цієї страшної трагедії та вшанували пам’ять ліквідаторів ЧАЕС хвилиною мовчання та підготовлено інформаційний калейдоскоп «26 квітня – річниця Чорнобильської трагедії» (в соціальній мережі Іnstagram).  Педагогом-організатором оформлено інформаційний стенд «Чорнобиль-без права на забуття». В шкільній бібліотеці діяла тематична виставка літератури «Ймення зорі - Чорнобиль», підготовлена шкільним бібліотекарем Бомблюк В.В. Вчителями  історії оформлено інформаційнй стенд  про трагедію на Чорнобильській АЕС «Покинуте місто Прип'ять». Упродовж дня учні нашої школи долучилися до фоточеленджу «#Чорнобиль.35».

Класними керівниками 5-11 класів проведно бесіди по класах: « І гіркота пече, немов полин», «Біль Чорнобиля з роками не зникає», «Чорнобильська трагедія», «Відлуння Чорнобиля», «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа людства», «Заграва над Прип’яттю», « Ймення зорі – Чорнобиль», «Чорнобиль. Його забуть не дозволя майбутнє», «Подвиг у мирні дні». Членами центру учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено радіолінійку «Чорнобиль - не має минулого часу».