День Соборності України!

 День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

З метою відзначення Дня Соборності та Свободи України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у школі   проведено  різні заходи. Для школярів 5-7 класів проведено тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг» тощо. Члени учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» для учнів 3 класів провели  вікторина «Як я знаю Україну?» та організували акцію «Квітка Єдності». У шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку літератури «Соборна мати-Україна – одна на всіх, як оберіг». Також діти  намалювали  яскраві  малюнки , приурочені до Дня Соборності «Я славлю свою рідну Україну». Вчителі історії провели учнівську конференцію «Соборність України: від ідеї до сьогодення».

Тож, нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Ми віримо в наше світле майбутнє і будемо сприяти розвитку і процвітанню улюбленої країни. З днем Соборності, Україно!