День толерантності

16 листопада жителі планети Земля  відмічають Міжнародний День толерантності.  В 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО було затверджено «Декларацію принципів толерантності» проти насильства, яке панує в світі. Цей день був оголошений Міжнародним Днем толерантності у зв’язку  з 50-річним ювілеєм цієї організації. А  встановлено це свято в 1966 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Це відкритість думки спілкування, особиста свобода кожної людини, цінування прав та свобод іншої людини.  З нагоди свята, за ініціативи учнівського самоврядування для учнів 5-х класів було проведено урок-тренінг. Розпочався урок з інформхвилинки для того, щоб діти краще зрозуміли значення цього свята та намагалися до всіх оточуючих бути толерантними. Учні із задоволенням створювали власну Планету Толерантності, символом якої обрали паперових чоловічків, на яких діти прописували якості добропорядної людини, а також побажання своїм однокласникам, вчителям, батькам та усім людям світу.

Усі люди різні, неповторні, відрізняються характером, мовою, релігією звичаями, ідеями, кольором шкіри. Щоб таке розмаїте людство жило в мирі, злагоді, потрібно бути толерантними один до одного. Тому давайте робити світ кращий разом!