Голокост- світова катастрофа ХХ століття

   27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

   Учні та вчителі нашого ліцею з великим сумом доєдналися до вшанування загиблих. Школярі 9 класів стали учасниками уроку-реквієму «Гірка пам’ять Голокосту», по завершенню якого долучилися до акції «В гетто метелики не живуть…». Членами учнівського оформлено інформаційний стенд «Уроки минулого: історія Голокосту» та в ліцейних соціальних мережах розміщено інформаційний дайджест «27 січня-День пам’яті жертв Голокосту». Шкільним бібліотекарем оформлено книжкову виставку «Голокост в історіях». Класними керівниками проведено класні години «Українське суспільство і пам’ять про Голокост», «Голокост- світова катастрофа ХХ століття», «Трагедія Голокосту» та інші.

    Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ‒ це урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології.

Світла пам'ять жертвам Голокосту...