Конкурс краси і грації "Міс Школярочка - 2016"

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в  інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

     Тому щорічно у школі проходить  конкурс «Міс Школярочка» серед учнів 7-8 класів. Цьогоріч ідеєю проведення конкурсно-розважальної програми була тема "Національності". Перший  конкурс  - «Візитка» дав змогу   познайомитися  глядачам  та членам журі із нашими дівчатами-учасницями. 

Конкурс "Візитка"

Під час другого випробування конкурсантки проявили свої таланти: хто в запальних танцях та співах, хто в виразному декламуванні віршів.  Третій етап конкурсу – "Дефіле". Дівчата продемонстрували вишуканий смак в обранні суконь, легкість та неповторність. Проявили себе учасниці і завданні "Відеоробота", основною метою якого було познайомити глядачів з країною, яку вони представляють. Закінчився захід конкурсом-"Загадка", в якому учасниці демонстрували своє вміння діяти експромтом. 

Конкурс "Талант"

 Журі, підвівши підсумки конкурсу, визначило переможців. Титул «Міс школярочка-2016»  та "Міс глядацьких симпатій" у нелегкій боротьбі здобула Сімонович Крістіна (7-В клас).

Решта учасниць отримали почесні звання: "Міс Фантазія"- Довга Аліна (8-Б клас); "Міс Ніжність"  - Яскульська Христина (7-А клас);  "Міс Креативність" -Сиротюк Анастасія (8-В клас); "Міс Чарівність" - Лозюк Софія (8-А  клас).

Конкурс "Дефіле"