Козацькому роду нема переводу

     З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління 13 жовтня у школі відбулися заходи, приурочені Дню захисника України та Дню українського козацтва.
     У шкільній бібліотеці організовано виставку літератури «Мужність і відвага крізь століття». Серед учнів 5-11 класів проведено бесіди на теми: «Україна – славний край козачий», «Мій край – моя історія жива», «Не вмре козацька слава, не загине», «Сторінками історії українського козацтва» та інші. Вчителями історії  організовано проведення інформаційних  п’ятихвилинок у 8-их класах «Покрова Пресвятої Богородиці – найбільше свято козаків» та оформлено інформаційну стінгазету «Морські походи козаків».
     І на завершення відбулася літературно-музична композиція «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків», яку організували учні 9-тих класів (вчитель Зоря Т.В.). На святі лунали пісні про козаків. Учні ознайомилися із життям , побутом та звичаями, що були на Запорізькій Січі.
     Проведення таких заходів допомагає учням  краще пізнати історію своєї країни, формувати громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверену, незалежну державу, забезпечувати її національну безпеку.