«Мій край – моя історія жива»

З  метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення особистості до історичних, культурних та духовних надбань рідного краю, мотивації на дотримання і примноження традицій, звичаїв та обрядів нашого регіону, виховання якостей громадянина-патріота у школі з 18 листопада проходить тиждень «Мій край – моя історія жива». Відкрився тиждень радіогазетою на тему «Мій край – моє майбутнє». Бомблюк В.В., шкільний бібліотекар, провела бесіду для учнів 8-В класу «Історичний календар. Листопад в об’єктиві історії Острога».

Учні школи відвідали виставку у мистецькій галереї НУ «Острозька академія» «Прогулянка живописним Острогом».

Працівниками краєзнавчого музею Козловською Л.Л. та Шпакович Н.Д. проведено  лекцію-виставку  на тему «Козак Мамай  в історії українського народу, у мистецтві». Також учні школи ознайомилися з експонатами 17-18 століття: зброєю, козацькими люльками, колекцією картин та марок.

 Школярі мали можливість ознайомитися з фотографіями архітектурних пам’яток стародавнього Острого, про які розповів провідний працівник музею книги Анатолій Хеленюк.

 Завершився тиждень виставкою картин відомої місцевої художниці Тетяни Лінник, яка зачарувала глядачів своїм талантом.

Тиждень був дуже насиченим та цікавим, тому дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходів, адже виховання молоді – це, насамперед, прищеплення любові до історії та культури рідного народу.