Пришкільний табір відпочинку "Дивосвіт"

З 03 червня по 21 червня на базі нашої школи працював пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Дивосвіт».  До відпочинку було залучено 98 учнів нашої школи: 60 учнів пільгової категорії і 38 учнів -  за власні кошти. Упродовж  14 робочих днів діти отримували одноразове харчування.

Організація відпочинку передбачала різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби.

Кожен день в таборі розпочинався ранковою лінійкою, на якій оголошувався  план заходів на день, а в післяобідній час – підбивався підсумок та озвучувалися завдання на наступний день. Жоден ранок табірного життя не обходився також без ранкової зарядки.

Кожен день у таборі був тематичним. Було проведено День міста, Олімпійський день, День музики, День туризму, День казки, День природи, День дитячої творчості та юних талантів, День чомучок, День гумору та бантиків, День патріотів. Відповідно до теми дня проводились виховні бесіди і заходи, працювала «Творча майстерня», у якій діти займалися за інтересами. Були проведені бесіди про правила поведінки в таборі, бесіди з безпеки життєдіяльності, рухливі ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, конкурси.

Життя у таборі було насиченим, яскравим та цікавим.