Сьогодні «Містер школи», а завтра - успішна людина

Напередодні Дня Збройних сил України в  пройшов конкурс «Містер школи – 2016». У конкурсі брали участь учні 6 – 7 класів, на перший погляд, прості, невимушені у спілкуванні, життєрадісні хлопці. Вже на початку конкурсу стало зрозуміло, що  кожен з них -  справжня особистість, наділена інтелектом, інтуїцією, талантом. Завдання учасників конкурсу- розповісти про себе і свої захоплення. Цікавими були розповіді їх друзів, однокласників, вчителів. Це переконувало у тому, що кожен учасник є гідним претендентом на звання «Містер школи  - 2016».

   

 Топінко Натан

 

                                                                                                                              Просяник Олександр

    

 Бондарчук Артем  

    

                                                                                                                                                      Панюк Олег

У другому етапі конкурсу наші хлопці довели, що вони є профі у назвах музичних гуртів, музичних інструментах, брендах одягу та машин. Найцікавішим та найнепередбачуванішим конкурсом був «Мій талант». Як би змагання обмежувалися тільки цим етапом, обрати найкращого було б неможливо, бо журі у виставленні оцінок було однозначним – усі отримали максимальні оцінки. Хореографічну майстерність показали Бондарчук А. та Топінко Н., талант декламатора продемонстрував Просяник О., примусив дивуватись вмінню вправлятись з м'ячем Панюк О.

Конкурс «Мій талант»

Найбільше розвеселив публіку конкурс «Хто я?», в якому  учасники  мали можливість проявити свою ерудицію, відгадуючи казковий персонаж.

Конкурс «Хто я?»

Перемога не означає бути першим. Перемога означає бути особливим і стати кращим, ніж ти був. Тому кожен з учасників конкурсу отримав певний титул: «Містер глядацьких симпатій» - учень 7 – В класу Топінко Н..; «Містер винахідливість» - учень 7 – Б класу – Панюк О., «Містер інтелект» - учень 6 – А класу – Просяник О, «Містер артистизм» - учень 7 – В класу – Топінко Н. Переможцем конкурсу став учень 6 – В класу Бондарчук А., який виборов титул «Містер Школи  - 2016».

         Ми вітаємо хлопців з перемогою і бажаємо усім учасникам не втрачати ентузіазму, бути активними, творчими, сміливими!