Твій внесок у справу попередження СНІДу

Скільки про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч нас – не в моєму місті, не в моїй області, не в моїй країні.

Проте статистика річ уперта, а ми з вами маємо нині страшні цифри: кожен 100-й мешканець України – ВІЛ інфікований. За даними ООН, щороку СНІД – «чума ХХІ століття » забирає життя 5 млн. осіб. Зараз на планеті біля 150 млн. інфікованих це тільки офіційна статистика.

Відеолекторій «Захисти себе від СНІД/ВІЛ»

Україна входить в пятірку у світі за темпами поширення цієї хвороби. Зараз за офіційною статистикою, ВІЛ, СНІД інфікованих в Україні біля 200 тис. осіб. Абсолютна більшість інфікованих ВІЛ особи віком 20 – 39 років. Ось чому щороку у школі проводяться заходи, спрямовані на підвищення поінформованості учнів з даного питання, формування у них навичок здорового способу життя, культури проведення вільного часу. З нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом соціальним педагогом Зінчуком Т.О. проведено  заняття з елементами тренінгу з учнями 10-их  класів «ВІЛ/СНІД: як соціальна проблема серед підлітків та молоді».

Бесіда «СНІД: людство під знаком біди»

 Організовано випуск радіогазети  «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом», проведено  тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ-інфекції  «Міфи і факти»; «СНІД: людство під знаком біди». Для учнів 8-11 класів організовано відеолекторії на  тему «Захисти себе від СНІД/ВІЛ». Також членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено акцію «Червона стрічка». Учні та педагогічний колектив намагалися внести свій непосильний вклад у справу боротьби з цією страшною хворобо. Адже кожен розуміє, що наше майбутнє в наших руках.