Тиждень безпеки руху "Увага! Діти на дорозі"

З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до себе, активізації роботи з профілактики дитячого травматизму, поглибленого вивчення та постійного дотримання правил дорожнього руху, у школі 12 – 15 вересня 2016 року проходив тиждень безпеки руху і попередження дитячого травматизму «Увага! Діти  на дорозі!».

Гра-вікторина « Світлофорчик в гостях у школяриків»

                В рамках тижня було проведено низку заходів, спрямованих на вивчення  та дотримання учнями правил дорожнього  руху. Відкрився тиждень радіогазетою на тему «Це повинні знати усі діти». Вчителем основ здоров’я Гульком А.В. організовано виступ агітбригади на тему   «Нещасні випадки на дорогах» (5-6 класи). Центр учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» підготував інформаційну радіогазету «Цікаві факти про правила дорожнього руху».  Педагогом-організатором Чумак Л.В. серед учнів 3-іх класів проведено гру-вікторину « Світлофорчик в гостях у школяриків» та спортивну естафету «Спритний пішохід» для четвертокласників. Також в рамках тижня організовано виставку-конкурс малюнків на тему «Я – учасник дорожнього руху»  (1-7 класів).

Спортивна естафета «Спритний пішохід»

              Упродовж тижня у шкільній бібліотеці діяла виставка літератури у шкільній бібліотеці «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки». Класними керівниками 1-11 класів проведено інструктажі з техніки безпеки та попередження ДТП бесіди по класах з питань профілактики ДТП на теми: «Знання правил дорожнього руху – запорука життя», «Безпека руху – безпека життя», «Безпека людини – благополуччя сім’ї», «В країні дорожніх знаків», «Безпечна дорога до школи», «Безпека руху – це модно!», «Азбука доріг» та інші.