Вітаємо всіх українців України з Днем державного герба України

Вітаємо всіх патріотів України з Днем державного герба України – одного із символів нашої держави, її величі і її оберега. Зі святом!

День Державного Герба України

У цей день 1992 року Верховна Рада України затвердила золотий Тризуб на синьому щиті як Малий Герб України, визначивши його головним елементом Великого Державного Герба.

Державний герб України – це один з трьох державних символів, разом з Державним Прапором України та Державним Гімном України. Тризуб є символом національної гордості та свободи. Він має тисячолітню історію і презентує Україну як суверенну незалежну державу.

Обравши Тризуб Малим Гербом після проголошення незалежності, Україна продемонструвала спадкування традицій УНР. Саме Українська Народна Республіка 25 лютого 1918 року затвердила «знак Київської Держави часів Володимира Святого» Державним Гербом України, наголошуючи на спадковості історії нашої країни.

Малий Державний Герб - один із символів України нарівні з Конституцією, Прапором та Гімном.

Сьогодні український тризуб об’єднує минуле з сьогоденням.

Під час повномасштабного вторгнення рф український Герб відіграє важливу роль, як символ стійкості, героїзму та прагнення до незалежності, які демонструє весь український народ.