Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  «Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

З 01 по 31 жовтня 2016 року у школі проходив  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  «Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Розпочався місячник радіогазетою «Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Для учнів 1-2-их класів шкільним активом проведено захід «Бібліотека для тебе». Учні 3-5-х класів познайомилися з сучасною дитячою книгою «Відлуння нашої хати» Тетяни Винник.

Цікавою була зустріч з поетом Олесем Ундіром. 

Повчальним і цікавим був музейно-бібліотечний урок«Від магії давнини до ілюзії сьогодення».

  Учні 1-11 класів та вчителі школи стали активними учасниками  «Буккросингу», мета якого – «відпустити в народ» книги, які вже прочитали, та вибрати собі інші, які привернули увагу на нашій поличці.

Для учнів школи діяла виставка «Бібліотека – скарбниця мудрості».  Упродовжмісячникапроводилисябесідищодозбереженняпідручників та художньоїлітератури.   Діяла  виставкадитячих малюнків «Ми читаємо та малюємо». Діти переглянули виставку картин острозького художника Олександра Вівсяника «Душа майстра». 

Виставка картин острозького художника Олександра Вівсяника «Душа майстра»

Учні старших 9-11 класів стали активними учасниками  веб-квесту «Князі Острозькі». 

Молодші класи переглянули анімаційну презентацію «Казка в мультик перебігла».

До Дня українського козацтва був проведений мультимедійний урок-презентація «Їх подвиги в пам’яті вічні». 

Мультимедійний урок-презентація «Їх подвиги в пам’яті вічні»

 Була організована виставка-настрій «Осінь! Забудемо сіру буденність…» з мультимедійною презентацією.

  Упродовж місяця проходила акція  «Подаруй бібліотеці книгу». Завдяки акції фонд бібліотеки поповнився різноманітною літературою.

Зустріч з поетом Олесем Ундіром

  Усі заходи, які були проведені в рамках Місячника шкільної бібліотеки, сприяли активізації творчої діяльності дітей, їх духовному та емоційному збагаченню,  вихованню любові до рідного краю, до нашого міста, до своєї культурної спадщини.