Європейський день боротьби з торгівлею людьми

      18 жовтня відзначається  Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Соціальним педагогом Салюк Л.П. проведено заняття з елементами тренінгу «Як оминути тенета торгівця людьми?» для учнів 6 класів.  Під час  заходу учасники ознайомилися з проблемою торгівлі людьми, основними  способами втягнення дітей в торгівлю людьми та здобули  необхідні навички та знання щодо протидії торгівлі людьми. Учні 10-х класів взяли участь у проведенні круглого столу «Попередження торгівлі людьми». Під час круглого столу старшокласники звернули увагу  на питання: актуальні дані по торгівлі українцями,  поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.

Члени учнівського самоврядування школи підготували та провели інформаційні хвилинки, під час яких   розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.