Забезпечення безпеки та захисту учнів є пріоритетною метою Острозького ліцею №1!

15 грудня 2023 р. в Острозькому ліцеї №1 було відкрито КЛАС БЕЗПЕКИ, який створено в межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки».  Його основною метою є навчити дітей основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомити з правилами пожежної, мінної безпеки, надання долікарської допомоги та діям в умовах надзвичайних ситуацій.
       Під час заходу для учнів в ігровій формі провели перший урок безпеки. Ліцеїсти отримали позитивні емоції та нові знання. Навчання основам безпеки допоможе дітям уникнути травм, нещасних випадків та інших ризиків.
       На відкриття завітали Шевчук Андрій Анатолійович, начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради; Вовчук Сергій Георгійович, начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області; Ситницька Оксана Анатоліївна, начальник управління економіки Рівненської районної державної адміністрації; Тимощук Олексій Дмитрович, провідний інспектор Рівненського районного управління ГУ ДСНС в Рівненській області; Філінюк Богдан Ігорович, старший інспектор ювенальної превенції.

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни.